Vše pro vaše pokojíčky a obýváčky

ico_tel

775 215 502

Objednejte si vymalování u nás

AC Malířství v Plzni

Naše firma má téměř čtvrt století působnosti v ČR. Natíráme prakticky cokoliv, kdykoliv a kdekoliv. Náš zákazník, náš pán. Pokud nás budete chtít kontaktovat, využijte mobilní číslo nebo e-mailový formulář v sekci kontakt.

Malířská firma funguje na trhu s tradicí přes 20 let. Nabízíme Vám veškeré lakýrnické a malířské práce. Provádíme nátěry fasád, nátěry střech, kompletní malování interiérů bytů. Samozřejmostí jsou doplňkové práce, zejména štukování, sádrování, tmelení spár a oken. Obraťte se na nás také v případě, že potřebujete provést lakování parket. Využíváme také moderní technologické postupy. Mezi ně se řadí Airless spraying, bezvzduchové stříkání za vysokého tlaku, které je ideální pro malování pokojů a fasád větších ploch.

Jsme profesionální malíři z Plzně

Naší kvalitně odvedenou prací budujeme dobře fungující firmu, na kterou se naši zákazníci stále znovu obrací. Toho lze dosáhnout pouze kvalitním, rychlým a čistým provedením zakázky za přijatelnou cenu. Spolupracujeme s uklízecími firmami, které Vám zajistí přemístění nábytku a jeho následnou ochranu před znečištěním a ihned po skončení malování vše zpět vrátí na původní místo, tak že ani nepoznáte, že u Vás někdo byl. Po telefonické domluvě zajistíme i kvalifikované zedníky, kteří s námi spolupracují již přes 10 let, a ručíme za jejich odvedenou práci. Bez použití lešení malujeme stropy do výšky 4,5m !