Vše pro vaše pokojíčky a obýváčky

ico_tel

775 215 502

Objednejte si vymalování u nás

5 největších chyb malířských firem

6.1.2015

Při vymalování bytu dělá mnoho firem zásadní chyby, které ovlivňují výslednou kvalitu práce. U nás se můžete spolehnout na to, že se níže uvedených chyb vyvarujeme. Snažíme se co nejvíce vyhovět každému zákazníkovi, individuální přístup je pro nás priorit

1. Pracují draze a pomalu

Zdaleka největší chybou, kterou někteří malíři pokojů dělají, je to, že se snaží za každou cenu vydělat co nejvíce peněz. Zákazníkům tak úmyslně kalkulují vysokou cenu za práci. Mnohdy se lze setkat také s tím, že malování bytu prodlužují a pak si řeknou o peníze navíc, protože zde strávili více času.

My pracujeme rychle, avšak v potřebné kvalitě. Cenu se u nás dozvíte už před započetím prací tak, abyste měli jasný přehled o tom, kolik vás malířské práce budou stát.

2. Nekomunikují se zákazníkem

Komunikace je velmi důležitá. Je třeba vědět, jaké máte představy, jaké chcete v místnostech použít barvy. Špatná komunikace je problémem, s nímž se u nás rozhodně nesetkáte. Snažíme se o vstřícný přístup ke každému zákazníkovi tak, aby byl maximálně spokojený.

3. Nepoužívají vhodné materiály

Pro malířské práce se dnes používá spousta technik a také materiálů. Malíři, kteří vám doporučují v každé situaci stejný materiál, asi nebudou zrovna odborníky. U nás máte jistotu, že při práci použijeme vždy vhodné materiály tak, abyste s výsledkem naší činnosti byli plně spokojeni a nemuseli si malíře pokojů pozvat už po několika měsících znovu.

4. Používají stále jednu značku barev

Existuje celá řada barev. Ty lze navíc namíchat do desítek odstínů a tónů. Firma, která není schopna namíchat barvu dle vašich představ, asi nebude tou pravou. AC Malířství dokáže připravit barvy všech odstínů. Používáme špičkové značky od významných výrobců.

5. Volí špatný technologický postup

Při malování bytu je často potřeba sádrovat, štukovat a dělat i mnoho dalších činností. Není to jen o prostém nanesení barvy na stěny. Špatný technologický postup může mít za následek rychlé poškození malby. Naše firma má dostatek zkušeností na to, aby věděla, jaké technologické postupy v konkrétních situacích použít.

Poraďte se s námi. Rádi vám zodpovíme případné dotazy. Stačí nás kontaktovat e-mailem nebo případně na telefonním čísle 775 215 502.